Poznáme výhercov a výherkyne mentoringu z kampane NLA

A toto sú tohtoročné výherkyne a výhercovia mentoringu s vybranými firemnými partnermi Nexterie:
Lia B., Michal L., Adam S. >> Tatra banka
Michaela K. >> Innovatrics
Matúš G. >> SuperScale
Srdečne blahoželáme a tešíme sa, že nielen naše študentky a študenti Nexteria Leadership Academy majú možnosť učiť sa od najlepších, ale aj všetci mladí ľudia, ktorí poslali prihlášku do NLA a zapojili sa tak automaticky do našej súťaže.

A akú mali s mentoringom skúsenosť naši výhercovia? To si môžete prečítať sami:

“Mentoring s pani Major by som zhodnotila ako hodinu svojho času, ktorá mi už dnes pomáha a ovplyvňuje každý deň. Najskôr chcem povedať, že pani Major je veľmi príjemná a ľudská. Ja osobne často bojujem s tým, že vnímam ľudí s priveľkým rešpektom a autoritou. O to viac, keď sa rozprávam s niekym podobne úspešným a múdrym, ako je Natália Major. Na moje prekvapenie som s ňou však nemala problém zabrdnúť do množstva aj osobnejších tém týkajúcich sa kariéry, štúdia a osobného rastu.
Mám veľmi rada príbehy, som totižto toho názoru, že cez ne sa ľudia najlepšie spoznávajú a otvárajú. Veľmi si cením, že som mala možnosť spoznať príbeh toho, ako sa študentka Univerzity Komenského dostala práve k práci v Tatra Banke a k jej terajšiemu postu. Súčasne som trochu nazrela do príbehu samotnej Tatra Banky. Do toho ako vyrástla do roli najinovatívnejšie banky na svete.
Na mentoringu sme prebrali aj moje štúdium a aktivity. Pani Major mi pomohla identifikovať výzvy, ktorým môžem čeliť ako študentka Medzinárodného a Európskeho práva (ako sú napríklad jazyky) a súčasne sme prebrali veľa tém z môjho oboru, ako sú napríklad nedostatky v práve zameranom na technológie.
Ďakujem za možnosť mať tento rozhovor. Som vďaka nemu trochu motivovanejšia študovať, aj napriek smutnému množstvu hodín v knižnici, a viac sa teším z možností, ktoré dnes mám.”
Lia

Ďakujeme našim partnerom za dlhodobú podporu a vám za vyše 200 prihlášok! Tešíme sa na nové prváčky a prvákov NLA. Viac o programe zistíš na www. nexteria.sk/nla

2021-11-04T21:35:27+01:00