Nexteria hľadá Online marketéra/ku pre Night of Chances

 1. Domov
 2. Export
 3. Nexteria hľadá Online marketéra/ku pre Night of Chances
 •  Typ úväzku: 40 hodín týždenne, živnosť
 • Očakávaná mesačná odmena: od 1800€ prostredníctvom fakturácie 
 • Výkon práce:  Bratislava + flexibilný home office  
 • Očakávaný nástup: od septembra 2024/podľa dohody

(Ak si v zahraničí a hľadáš prácu, kvôli ktorej sa oplatí vrátiť na Slovensko, toto je príležitosť pre Teba.)

Nexteria je renomovaná nezisková organizácia, ktorá si kladie za cieľ meniť Slovensko  výchovou novej generácie lídrov. Už vyše 15 rokov realizuje vzdelávacie, rozvojové a kariérne  programy Nexteria Leadership Academy, Night of Chances, Nexteria Global HUB a ďalšie. Má aktívnu alumni komunitu, ktorej zástupcovia sú viditeľní v biznise, neziskovom aj verejnom sektore (napr. máme 10 absolventov NLA vo výbere Forbes 30 pod 30). Je financovaná filantropmi a firmami, ktoré si vyberá spomedzi lídrov vo svojich odvetviach so silným dôrazom na etiku podnikania.

NÁPLŇ PRÁCE

Hľadáme mladého, akčného človeka, do nášho tímu Night of Chances.

Nepoznáš Night of Chances alebo „NoCi“? Sú to najväčšie študentské kariérne eventy, ktoré vyrážajú z Bratislavy aj do regiónov Slovenska. Ak ešte stále nevieš, pozri si aftermovie z poslednej NoCi IT, ktorú sme organizovali: https://www.youtube.com/watch?v=RWL7FdCwzbM

Hľadáme človeka, ktorý má v malíčku sociálne siete a navyše je rád pri organizácii eventov. Ak ti je neziskový sektor blízky a idey, ktoré zastáva Nexteria tiež, budeš tým správnym novým kolegom v našom tíme!

Čo bude Tvoja úloha?

 • Návrh kampane a komunikácie jednotlivých podujatí = NoCí
 • Spravovanie sociálnych sietí (najmä Facebook, Instagram a Linkedin)
 • Tvorba contentu a postov (príprava copy a grafiky vo Figme alebo v Canve)
 • Príprava reelsiek na sociálne siete
 • Nastavovanie a optimalizácia kampaní cez Meta Ads Manager a reporting
 • Správa a updatovanie webovej stránky
 • Tvorba a rozosielanie newslettrov cez Bloomreach alebo Mailchimp
 • Briefing fotografov či video tímu
 • Komunikácia s mediálnymi partnermi podujatia a príprava monitoringu
 • Správa budgetov a ich efektívne rozdeľovanie

POŽIADAVKY

Čo na tebe oceníme:

 • Vieš fungovať samostatne a zodpovedne
 • Si trošku “grammar nazi”
 • Nebojíš sa spýtať, keď niečo nevieš alebo si neistý/á
 • Zo sociálnych sietí, ktoré si spravoval/a budeme odpálení

PONÚKAME

Ako budeme fungovať a čo ti ponúkneme:

 • Náš tím je menší, smerom ku realizácii eventov sa bude rozrastať. Bude to intenzívne ale o to zaujímavejšie!
 • Stretávať sa budeme pravidelne, ale bazírovať na odsedených hodinách v ofise nebudeme
 • Dostaneš možnosť zúčastňovať sa na vzdelávacích akivitách, ktoré organizuje Nexteria, čím vieš rásť ako človek a líder.

Ako sa prihlásiť?

Ak ťa Nexteria a táto rola zaujali, pošli do 15.6. (čím skôr pošleš, tým skôr vyhodnotíme) na adresu zora.husarcikova@nexteria.sk Tvoj životopis.

Informácie, ktoré nám pošleš, budú mať k dispozícií ľudia z Nexteria tímu: Zora Husarčíková (Leaderka NoCi) a Judita Smatanová (CMO) a po ukončení prijímacieho procesu nebudú už žiadnym spôsobom využívané. Zaslaním svojich osobných údajov súhlasíš s ich spracovaním vo vyššie popísanom rozsahu pre účel výberu.