E-BOOK: Sila networku – ako vytvárať spojenia, ktoré posúvajú vpred

  1. Domov
  2. Blog
  3. E-BOOK: Sila networku – ako vytvárať spojenia, ktoré posúvajú vpred

Vzdelávať sa a testovať svoje vedomosti v praxi je bezpochyby dôležité. Vieme však o niečom, čo ťa dostane na miesta, o ktorých bežný človek ani nevie. Tomu kúzlu sa hovorí networking. Čítaj ďalej a hneď sa dozvieš, ako networkujú profíci.

Predstav si, že máš na dosah ruky právnika, účtovníčku, developera, expertku na marketing, špecialistu na sales, odborníka na investície, a aby toho nebolo málo, človek, s ktorým sa stretávaš na týždennej báze, pozná ďalších ľudí, ktorí ti vedia byť kedykoľvek k dispozícii. Čo by si robil/-a?

Možno nič. A možno by si sa snažil/-a využiť to čo najviac. Možno rozbehnúť nejaký startup, neziskovku či akýkoľvek vlastný projekt. S ľuďmi, ktorí sú pripravení kedykoľvek poradiť či pomôcť, by sa veci štartovali omnoho jednoduchšie.

No a teraz si predstav, že takýchto ľudí doslova na dosah ruky máš. Konkrétne máš ich súkromné čísla v telefóne, ktorý dozaista leží neďaleko teba (alebo toto čítaš práve na ňom 🙂). Aj napriek tomu, že žiješ druhú či tretiu dekádu svojho života, nerozprávam ti science fiction, ale realitu dnešného sveta.

Nahliadni ⤵

Ebook_Networking
Ebook_Networking (8)
Ebook_Networking (2)
Ebook_Networking (3)
Ebook_Networking (4)
Ebook_Networking (5)
Ebook_Networking (6)
previous arrow
next arrow

Pripravili sme pre teba namakaný ebook plný tipov, vďaka ktorým sa umeniu networkingu naučíš aj ty. Bez ohľadu na to, koľko máš rokov, či študuješ, alebo už pracuješ, garantujem ti, že v ňom nájdeš to svoje ;).

 ↓Sem zadaj e-mail, na ktorý ti zadarmo pošleme celý e-book. ↓

Zadaním emailu súhlasím s odberom noviniek a spracovaním osobných údajov.
Please wait...

Ebook už je na ceste!

A mimochodom – prihlasovanie do ďalšieho ročníka Nexteria Leadership Academy je otvorené!

Vyplň krátku prihlášku, napíš pár slov o sebe a my sa ti ozveme.

Reklamný banner na ktorom je napísané, že prihlasovanie končí 30.4.