Nexteria má nového CEO, Marián Hudec, vitaj!

  1. Domov
  2. Blog
  3. Nexteria má nového CEO, Marián Hudec, vitaj!
Od novembra preberá rolu CEO Nexterie Marián Hudec. Tešíme sa, že prijal ponuku viesť našu organizáciu v ďalšej etape, v ktorej nás čakajú veľmi dôležité výzvy.
Bohaté skúsenosti s vedením ľudí získal ako dlhoročný manažér a riaditeľ personálneho odboru vo VÚB banke, riaditeľ spoločnosti Medirex Servis, holdingový riaditeľ v Skupine DOXX či konzultant v oblasti riadenia a personálnej stratégie v DAM ADVISORY.
Marián pochádza zo Žiliny, dlhodobo žije v Bratislave, najmä počas štúdia pôsobil opakovane v zahraničí (USA, Anglicko, Nemecko). Je ženatý a má 2 deti, v minulosti sa aktívne venoval športu.
Do konca decembra ho bude v Nexterii sprevádzať Tomáš Hasala, ktorému patrí obrovské poďakovanie za jeho 9-ročné pôsobenie v tejto roli a za to, ako Nexteriu posunul na nový level a sprofesionalizoval ju.
Marián, želáme ti úspešný štart, vitaj v komunite, ktorá spoločnými silami pomáha meniť Slovensko k lepšiemu. Tešíme sa na našu spoločnú cestu.
“Ďakujem pekne. Klobúk dole pred tým všetkým, čo sa Vám podarilo, verím, že budem nápomocný pri ďalšom rozvoji Nexterie, v novej etape, ktorá nás čaká.
Urobím všetko preto, aby všetky tie dobré myšlienky a rozbehnuté veci pokračovali čo najlepšie a verím, že spoločne do toho vnesieme invenciu a nájdeme ďalšie nové cestičky pri napĺňaní našej inšpiratívnej vízie.
Mojou aktuálnou prioritou je personálne stabilizovať tím a vhodne ho doplniť novými kolegami, ktorí prinesú svoju skúsenosť a odhodlanie.
A na záver, verím, že si pri spoločnej práci nájdeme radosť a vzájomné pochopenie, považujem to za veľmi dôležité.”
Marián Hudec, CEO Nexterie