Sme hrdí na našich alumni, študentov, lektorov, mentorov, partnerov…

Už 12 rokov je naším poslaním formovať novú generáciu líderiek a lídrov a prispievať k tomu, aby na zodpovedných miestach boli správni a féroví ľudia. Toto je spôsob, akým meníme Slovensko k lepšiemu. Vďaka nášmu 3-ročnému rozvojovému programu Nexteria Leadership Academy prepájame aktívnych mladých ľudí s praxou a pomáhame im posúvať sa vpred v rôznych oblastiach – nielen v biznise, ale napríklad aj vo verejnom sektore. Sme hrdí, že naši študenti aj alumni v týchto neľahkých časoch pomáhajú, kde môžu. Dnes na Slovensku už prakticky neexistuje iniciatíva zmierňujúca dopady krízy, v ktorej by neboli zapojení. 

Sme hrdí, že práve v tomto neľahkom období môžeme vidieť plody našej práce. Ďakujeme vám, študenti a alumni NLA!

Veľkou súčasťou Nexterie sú naši lektori, mentori a firemní partneri, ktorí odovzdávajú nexterom a nexterkám svoje vedomosti, pomáhajú im rásť po ľudskej aj profesionálnej stránke a dávajú im možnosť vyskúšať si, ako to vo svete chodí. Sme hrdí, že máme v našom kruhu takých skvelých, zapálených a dobrosrdečných expertov ako ste vy. Bez vás by to rozhodne nešlo.

Sme hrdí, že aj napriek komplikáciám a rýchlemu prechodu do online prostredia dokážeme vďaka vám naďalej  pripravovať plnohodnotný vzdelávací program Nexteria Leadership Academy. A ďakujeme, že aj vy pomáhate v týchto časoch, ako sa len dá. Veľké “ĎAKUJEME” patrí aj vám.

A do tretice sme hrdí aj na náš tím. Za to, že držíme pokope a že hľadáme cesty, ako aj v týchto časoch pokračovať ďalej v tom, čo robíme najlepšie a v čom vidíme zmysel. Ak môžete, podporte našu prácu akoukoľvek jednorazovou alebo pravidelnou sumou na:

➡️ bit.ly/nexteriadarujme

Ak nás teraz podporíte sumou 50 € a viac, ako darček a poďakovanie vám pošleme našu novú limitovanú eko tašku Nexteria. 

Podporte nás teraz na: bit.ly/nexteriadarujme

♥️ Ďakujeme!

2020-05-06T17:55:09+02:00