Nexteria Jobs – týchto 13 ponúk práce sme pre teba vybrali na jún

  1. Domov
  2. Novinky
  3. Nexteria Jobs – týchto 13 ponúk práce sme pre teba vybrali na jún

V spolupráci s našimi firemnými partnermi, ktorí dlhodobo podporujú rozvoj mladých ľudí na Slovensku cez Nexteria Leadership Academy a Night of Chances, ti teraz prinášame novinku: Nexteria Jobs – priestor pre dobré džoby – aktuálny prehľad top ponuky práce či iných zaujímavých príležitostí vo firmách, pre ktoré je radosť pracovať 🙂 Chceš získať platenú prax popri škole, odštartovať svoju kariéru alebo rovno nájsť svoj dream džob? Sleduj náš blog a pridaj si nás na fejsbúku. Radi ťa spojíme s najlepšími.

? ACCENTURE ?  JUNIOR CONSULTANT (Full time)

Miesto práce: Bratislava

Chceš radiť veľkým firmám, ako môžu zlepšiť podnikanie? Rád/a analyzuješ, baví ťa práca s dátami a komunikácia s klientmi? V tom prípade hľadáme práve teba! Na tejto pozícií môžeš rozvinúť širokú škálu zručností, získať skúsenosti v rôznych odvetviach a technológiách a v neposlednom rade ti pomôžeme nasmerovať kariéru tým správnym smerom. Svoj životopis nám môžeš poslať priamo na adresu joinus.sk@accenture.com

➡️ Ak ťa ponuka zaujala a chceš vedieť viac, klikni na tento link.

? ACCENTURE ? JUNIOR INFRASTRUCTURE CONSULTANT

Miesto práce: Bratislava

Chceš pomáhať a radiť veľkým firmám zlepšiť ich IT infraštruktúru? Zaujímaš sa o server virtualization technológie, konfiguráciu úložísk, či administráciu OS MS Windows, Linux? Že zatiaľ nemáš dostatočné znalosti IT Infraštruktúry? Ak si analytický a svet IT ťa láka, tak to vôbec nevadí, lebo v tom prípade hľadáme práve teba!  Na tejto pozícií sa naučíš pracovať s technológiami ako je x86 HW, storage virtualization, Windows/Linux administrácia, LAN/WAN (Cisco). Svoj životopis nám môžeš poslať priamo na adresu joinus.sk@accenture.com

➡️ Ak ťa ponuka zaujala a chceš vedieť viac, klikni na tento link.

? ACCENTURE ? DEVELOPER FOR AUTOMATION TESTING  (Full-time)

Miesto práce: Bratislava

Si zanietený/á pre najnovšie technológie, baví ťa sledovať inovácie v tejto oblasti a chceš svoju kariéru rozbehnúť v IT? Chceš pracovať s najnovšími technológiami a máš skúsenosti s programovacími jazykmi Python/Java, C#, JavaScript test scripting. Poznáš Oracle, MS SQL server, MySQL, PostgreSQL? Máš skúsenosť s RobotFramework alebo inými Open Source automation frameworks?

V tom prípade hľadáme práve teba! Na tejto pozícií sa budeš zameriavať na customizovaný dizajn a implementáciu automatizovaného testovania, vývoj automatizovaných testovacích skriptov. Budeš mať príležitosť testovať najmodernejsie SW enterprise aplikácie pre globálne firmy a úzko spolupracovať s analytkmi a vývojarmi pri ich vývoji a spustení do prevádzky. Tiež sa môžeš podieľať na novej vlne inovatívnych technológií v našom Accenture Labe, kde naše tímy dodávajú koncové riešenia, pri ktorom využívajú agile metódu vývoja. Svoj životopis nám môžeš poslať priamo na adresu joinus.sk@accenture.com

➡️ Ak ťa ponuka zaujala a chceš vedieť viac, klikni na tento link.

? ESET ? JUNIOR SOFTWARE ENGINEER (opportunity also for graduates)

Are you interested in: cloud applications, multiplatform product, C++ new standards, modern principles of software design patterns and development approaches and even more? Then don´t wait too long and join our team.

➡️ Ak ťa ponuka zaujala a chceš vedieť viac, klikni na tento link.

? MICROSTEP ? PROGRAMÁTOR/KA C++

Zaujíma ťa vývoj aplikácií a softvéru v C++? Skús to u nás, popri mechanike strojov vyvíjame a dodávame pokročilé riadiace systémy
pre obrábacie stroje a vlastný CAM softvér so špecializovanými modulmi pre konkrétne obrábacie aplikácie. Môžeš sa tešiť na: Dizajnovanie, programovanie a testovanie CAM softvéru, ktorý generuje pohybové inštrukcie pre CNC stroje. Programovanie v jazyku C++ v prostredí Microsoft Visual Studio. Rozšírenie vedomostí o modernom vývoji desktopových aplikácií pre Windows v frameworku Qt.

➡️ Ak ťa ponuka zaujala a chceš vedieť viac, klikni na tento link.

? MICROSTEP ? MID/SENIOR PROGRAMÁTOR/KA V C#

Zaujíma ťa vývoj aplikácií a softvéru v C# alebo ASP.NET ? Skús to u nás, popri mechanike strojov vyvíjame a dodávame pokročilé riadiace systémy pre obrábacie stroje a vlastný softvér so špecializovanými modulmi pre konkrétne obrábacie aplikácie.
Môžeš sa tešiť na: Dizajnovanie, programovanie a testovanie PPS systémov plánovania a riadenia výroby so zameraním na CNC obrábacie stroje. Navrhovanie a realizáciu inovatívnych trendov vo vývoji podporných aplikácií podľa najnovších trendov Industry 4.0. Udržiavanie funkčnosti a presnosti už existujúcich aplikácií.

➡️ Ak ťa ponuka zaujala a chceš vedieť viac, klikni na tento link.

? PHOTONEO ? WEB DEVELOPER

Photoneo is a developer and provider of sophisticated 3D machine vision systems, among others the quickest 3D camera in the world. Apart from 3D sensing, we are researching and developing best-in-class industrial solutions for our customers. Your role will be to develop and maintain a web-based application for configuring a complex industry process in a simple and user-friendly way, and to upgrade the application with new features.

➡️ Ak ťa ponuka zaujala a chceš vedieť viac, klikni na tento link.

? PHOTONEO ? C++ DEVELOPER

Photoneo develops state-of-the-art 3D sensing HW and SW for advancing automation. Your role will be to develop and maintain a vision system application for configuring a complex industry process in a simple and user-friendly way. You will also work on implementing new features in the application.

➡️ Ak ťa ponuka zaujala a chceš vedieť viac, klikni na tento link.

? PHOTONEO ? SOFTWARE TESTER

Your career at Photoneo will start with a training on how to operate our software first. Afterwards, your primary responsibility will be to validate reliability of new SW releases, and thus to contribute to keeping our commitment to provide best in class machine vision software to our customers. Your initiatives and improvements proposals are welcome along the way.

➡️ Ak ťa ponuka zaujala a chceš vedieť viac, klikni na tento link.

? QPC ? HĽADÁME NOVÉHO KOLEGU

Chcel by si vytvárať nové originálne riešenia, ktoré plnia požiadavky klientov? Hľadáš ako veci zjednodušiť? Študuješ nové platformy a technológie? Chceš získať skúsenosti v oblasti dodávky IT riešení pre veľké aj malé firmy? Chceš sa naučiť ako naplniť biznis potreby a nielen tvoriť IT riešenia? Ak si aspoň nad jednou otázkou zauvažoval, tak neváhaj a ozvi sa nám. Sme malý tím ľudí, pre ktorých musí byť práca zábavou.

Náplňou tvojej práce bude: Vývoj a údržba riešení na platforme Microsoft Office 365. Testovanie a tvorba technickej dokumentácie. Spôsob spolupráce: Min 4 dni v týždni (možnosť aj cez víkend). Možnosť čiastočne robiť z domu (80/20). Plat podľa seniority: od 5eur/hod. Požiadavky: Excel (Pokročilé funkcie). Makrá (základy). Sharepoint (základy relačných databáz). Prax pri IT riešeniach. Termín nástupu : ihneď. Druh pracovného pomeru: TPP / Živnosť / Brigáda.

➡️ Ak ťa ponuka zaujala svoj životopis nám môžeš poslať na adresu veronika.talianova@qpc.sk

? TEACH FOR SLOVAKIA ? TALENT RECRUITER

Chceš mať zmysluplnú prácu s reálnym dopadom a zároveň sa rozvíjať v komunikácii? Do interného tímu Teach for Slovakia hľadáme Talent Recruitera, zodpovedného za budovanie nového ročníka programu a povedomia o našej práci. Okrem recruitmentu budeš plánovať vlastné stratégie, organizovať eventy, prezentovať pred publikom a hľadať synergie s partnerskými organizáciami. Aby raz všetky deti mali šancu v živote uspieť…

➡️ Ak ťa ponuka zaujala a chceš vedieť viac, klikni na tento link.

? VACUUMLABS ? CHIEF OF STAFF

You will be the CEO’s right-hand. You’ll do whatever needs to be done. Sometimes big strategic decisions such as growing the company, sometimes challenging negotiations with clients or vendors, other times mundane stuff such as booking flights or hotels.

You will learn from the CEO and other executives. You’ll see how all the decisions are made and gain access to every piece of information and person in the company. You will find yourself in a highly inspirational environment, surrounded by people who belong to the top percentile of the regional talent. You will get a chance to become an essential and indispensable part of Vacuumlabs, and become an executive one day.

➡️ Ak ťa ponuka zaujala a chceš vedieť viac, klikni na tento link.

? BDO ? ASISTENT NA ODDELENÍ DAŇOVÉHO PORADENSTVA

Popredná medzinárodná konzultačná spoločnosť BDO hľadá do svojho tímu kolegu, ktorého náplňou práce bude: Účasť na zaujímavých konzultačných projektoch v oblast daňového a podnikového poradenstva. Podpora pri príprave poradenských analýz slovenskej
a európskej legislatívy. Účasť na poradenských projektoch, fúziách a akvizíciách a iných špecifických konzultačných projektoch zameraných na daňové posúdenie rôznych transakcií vrátane komplexných projektov Podpora pri príprave prieskumov trhu, rôznych analýz. Príprava daňového priznania k dani z príjmu právnických osôb. Každodenné získavanie nových technických zručností v oblasti daňového poradenstva, auditu a účtovníctva.

➡️ Ak ťa ponuka zaujala a chceš vedieť viac, klikni na tento link.

Nexteria je nezisková organizácia, ktorá podporuje aktívnych mladých ľudí a prepája ich s praxou. Každoročne organizuje špičkové kariérno-vzdelávacie podujatia Night of Chances a už 10 rokov umožňuje študentom a študentkám získať balík vedomostí, zručností aj praxe v jedinečnom rozvojovom programe popri vysokej škole – Nexteria Leadership Academy. Zisti teraz viac na nexteria.sk