Rozmýšľaš nad štúdiom v Nexterii? Poradia ti Sandra, Terka, Lukáš alebo Feri!

  1. Domov
  2. Nezaradené
  3. Rozmýšľaš nad štúdiom v Nexterii? Poradia ti Sandra, Terka, Lukáš alebo Feri!

Nexteria Leadership Academy (NLA) je skvelý vzdelávací program popri škole pre aktívnych mladých ľudí.

Ak rozmýšľaš nad NLA a nie si si istá/istý, či je to pre teba, máš otázky alebo potrebuješ pomôcť pri vypĺňaní prihlášky a nepoznáš nikoho priamo z NLA, tvojou kontaktnou osobou môže byť Lukáš, Terka, Feri alebo Sandra. Vyber si a neváhaj sa im ozvať, radi ti poradia!

Lukáš Markech, 1. Level

☝️Lukáš☝️ pracuje v HR a je študentom piateho ročníka andragogiky.

? “Som Lukáš a mám 24 rokov. Nie som predseda žiadneho spolku, ani najmladší riaditeľ firmy. Ale zato mám hlavu plnú nápadov a denník poznámok. Prax uprednostňujem pred teóriou a nemám rád poučky. Občas trpím profesionálnou deformáciou headhuntera a pýtam sa veľa otázok. Ak by si chcel vedieť či je NLA pre teba to pravé orechové, alebo pomôcť s prípravou na pracovný pohovor, daj mi vedieť, rád pomôžem.“

Tel. číslo: +421948018608

Facebook: https://www.facebook.com/lukas.markech.9

E-mail: l.markech8@gmail.com

Terézia Dominika Lukáčová, 2. Level

Tvojou kontaktnou osobou môže byť ☝️Terka☝️, ktorá založila program neformálneho vzdelávania I AMbitious a v Nexterii a v Mini Tech MBA sa venuje marketingu. 

? “Ahoj, som Terka a mám 20 rokov. Na strednej škole som získala štipendium na štúdium v Dánsku. Po tejto skúsenosti som sa rozhodla prispievať k zmene vzdelávania na Slovensku, a preto okrem štúdia a práce v NLA, som spoluzaložila ročný program neformálneho vzdelávania I AMbitious pre ambicióznych stredoškolákov, kde sa študenti učia kriticky myslieť, zlepšujú svoje soft-skills, búrajú predsudky a vytvárajú svoje vlastné projekty. Pracujem ako marketingový manažér pre vzdelávací program v IT,  Mini Tech MBA. Mojou vášňou je herectvo, spev a hranie na gitaru. Rada cestujem, robím kreatívne veci a púšťam sa do nových nápadov a projektov. Veľký zmysel mi dáva v živote pomáhať druhým ľuďom posúvať sa a hľadať, čo je pre nich to pravé. Preto som veľmi otvorená pomôcť ti a odpovedať na otázky, ktoré na NLA máš. Neváhaj mi písať či volať a ja sa budem snažiť ti čo najskôr odpovedať. Teším sa na teba!

Tel. číslo: +421948021602

Facebook: https://www.facebook.com/dominika213

E-mail: tereziadominikalukacova@gmail.com

František Valíček, 1. Level

Kontaktovať môžeš aj nášho študenta Feriho. ☝️Feri☝️ sa živý ako profesionálny fotograf. Okrem toho pracuje na mnohých projektoch a snaží sa v nich zlepšovať neefektívne procesy.

?”Som Fero a mám 23 rokov.
Nikdy ma nebavilo sedieť v škole. Zaujíma ma ako veci fungujú a neustále premýšľam ako sa dajú robiť lepšie. Som profesionálny fotograf, viem uvariť pivo a som ako ryba vo vode medzi ľuďmi.  Najväčšia výzva, ktorá zatiaľ stojí predo mnou, je nájsť v živote správne miesto. Ak ťa zaujíma ako mi v tom pomáha Nexteria, napíš mi, rád Ti poviem svoj príbeh.”

Tel. číslo: +421 915 252 323

Facebook: https://www.facebook.com/frantisek.valicek.1

E-mail: fvalicek@gmail.com

Sandra Karabelli, 2. Level

? Alebo sa ozvi Sandre a popýtaj sa na čokoľvek ohľadne NLA. ☝️Sandra☝️ napriek skvelej možnosti študovať v zahraničí zostala na Slovensku a snaží sa ho postupne meniť k lepšiemu.  

Ahoj, volám sa Sandra a v NLA som druháčka. Nechcem tu opisovať večné cliché o tom, ako to bolo najlepšie rozhodnutie v mojom živote, ale snáď ťa presvedčí môj krátky príbeh. Písal sa rok 2017 a maturita bola za rohom, od malička som bola vedená k tomu, že budem študovat v zahraničí.  Zrazu som stála pred splnenim si svojho celoživotného sna – študovať v zahraničí (Škótsko – Glasgow). Možno poznáš ten vnútorný pocit, že niečo nie je ako má byť. Nemohla som spávať, predstava že sa zbalim a odídem z krajiny, ktorú napriek všetkým nedostatkom milujem ma začala desiť. Vtom istom období som objavila odbor na EUBE a UK (medziuniverzitný), ktorý ma velmi lákal. Prijali ma taktiež do Nexterie a zrazu všetko dávalo úplne iný zmysel. Môžem tu zostať, pomáhať tam, kde cítim, že to má zmysel, študovat čo ma baví a ešte byť aj v super komunite. Viac ti poviem osobne o tom, čo vďaka tejto zhode udalostí robím a prežívam, takže sa neváhaj ozvať.

Tel. číslo: +421 902 743 022

Facebook: https://www.facebook.com/sandra.karabelli

E-mail: sandra.karabelli8@gmail.com

Prihlás sa do Nexteria Leadership Academy do 31. marca 2019 a vyhraj navyše hodinový mentoring na káve s Natáliou Kiskovou. Zisti viac a vyplň prihlášku čo najskôr na nexteria.sk/nla.

Nemáš prečo váhať:

✔️ program je sčasti flexibilný, vyberieš si termíny, ktoré ti vyhovujú

✔️ ty platíš len 20 % a aj z toho môžeš požiadať o štipendium až do výšky 85 %, peniaze nie sú problém

✔️ NLA je skvelá komunita rôznorodých mladých ľudí, určite zapadneš

✔️ nemáš čo stratiť, už výberové kolá sú cennou skúsenosťou, počas ktorej sa veľa naučíš

✔️ všetko sa dá, stačí chcieť a urobiť prvý krok, máš na to

✔️ v prípade nespokojnosti ti vrátime platby za prvý semester