Nexteria sa dostala na prvú mapu slovenských inovátorov, ďakujeme!

  1. Domov
  2. Novinky
  3. Nexteria sa dostala na prvú mapu slovenských inovátorov, ďakujeme!

SAPIE (Slovenská aliancia pre inovatívnu ekonomiku) pripravila prvú komplexnú mapu slovenského inovatívneho ekosystému. Mapa zhromažďuje kľúčových hráčov, ktorí na Slovensku vytvárajú prostredie priaznivé pre inovácie a vďaka ktorým na Slovensku vznikajú úžasné projekty so svetovým menom.

Slovenskí inovátori sú na mape rozdelení do štyroch kategórií – Network, Support, Education a Funding. V kategórii Education má na mape svoje miesto aj Nexteria.

Nexteria je nezisková organizácia, v ktorej veríme, že aktívni a vzdelaní mladí ľudia sú kľúčom k zlepšeniu budúcnosti Slovenska. Preto už 10 rokov pripravujeme novú generáciu schopných a slušných mladých ľudí, ktorí chcú zostať na Slovensku a aktívne prispieť k jeho zmene. Vzdelávame študentky a študentov, ktorí majú ambíciu a potenciál byť lídrami v biznise, IT, verejnom sektore, vede, práve a ďalších dôležitých oblastiach spoločnosti.

O tom, že to má význam, jasne hovoria príbehy našich študentov, študentiek a alumni, či ich projekty ako VacuumLabs, Slido, Exponea, Festival Atmosféra a mnohé ďalšie. Tešíme sa, že môžeme byť súčasťou tejto premeny Slovenska na krajinu inovácií. A ďakujeme aj našim firemným partnerom ako Accenture na Slovensku, EY Careers, Hilti, Mercedes-Benz Slovakia, NAY, Tatra banka, Telekom SK, VESELY | Očná Klinika, Slido a ďalším za úžasnú podporu. Má to zmysel.

Poznáš náš nadupaný 3-ročný vzdelávací program popri vysokej škole – Nexteria Leadership Academy? Alebo špičkové kariérne podujatie pre študentov aj absolventov – Night of Chances? Zisti teraz viac na: www.nexteria.sk